Skocz do zawartości


Welcome to P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow


Logowanie » 

Rejestracja

Witaj na p2mpolska! :omgomg: By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →

 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

windows 10 insider previer 7650. professonal x64 x86


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 grzesio1985

grzesio1985

    Palladyn

  • Legenda
  • 333 postów
  • 1346 wypitych wypitych piw
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2018 - 12:44

windows 10 insider previer 7650. professonal x64 x86


windows 10 insider previer 7650. professonal


Redstone4.md.jpg
Co nowego w Build 17650
Windows Defender Security Center odświeża płynny projekt
Słyszeliśmy Twoją opinię, a po zainstalowaniu tej wersji programu zaktualizowaliśmy program Windows Defender Security Center (WDSC), aby uwzględnić elementy Fluent Design, które znasz i lubisz. Zauważysz również, że dostosowaliśmy odstępy i dopełnienie wokół aplikacji i teraz dynamicznie dopasowujemy kategorie na stronie głównej, jeśli potrzebujemy więcej miejsca na dodatkowe informacje. Wreszcie zaktualizowaliśmy również pasek tytułu aplikacji, aby teraz używał twojego akcentującego koloru, jeśli włączysz tę opcję w Ustawieniach kolorów - po włączeniu Ustawień zobaczysz ten kolor na karcie WDSC.Zapora systemu Windows Defender obsługuje teraz procesy podsystemu systemu Windows dla systemu Linux (WSL)
Możesz dodać określone reguły dla procesu WSL w Zaporze sieciowej Windows Defender, tak jak w przypadku dowolnego procesu systemu Windows. Ponadto zapora Windows Defender obsługuje teraz powiadomienia o procesach WSL. Na przykład, gdy narzędzie Linux chce zezwolić na dostęp do portu z zewnątrz (jak SSH lub serwer sieciowy, taki jak nginx), Zapora sieciowa Windows Defender poprosi o zezwolenie na dostęp tak jak w przypadku procesu systemu Windows, gdy port zacznie akceptować znajomości. Zostało to po raz pierwszy wprowadzone w Build 17627 .

Ogólne zmiany, ulepszenia i poprawki na PC
Naprawiliśmy problem polegający na tym, że Eksplorator plików zawsze otwierał się ze zminimalizowaną wstążką, zamiast pamiętać, jak ją zostawiłeś.
Rozwiązaliśmy problem, w którym elementy na głównej stronie aplikacji Windows Defender Security Center nieznacznie zmieniły rozmiar po najechaniu kursorem myszy.
Usunięto problem polegający na tym, że języki inne niż domyślne mogły zostać nieoczekiwanie usunięte w Ustawieniach szare.
Usunięto problem polegający na tym, że ikony filtrów kolorów i wysokiego kontrastu zostały przełączone w Ustawieniach.
Naprawiliśmy problem polegający na tym, że klikanie linków w Ustawieniach, które uruchamiały inne aplikacje, powodowałoby awarię Ustawień i nic innego się nie działo.
Usunięto problem powodujący, że niektóre osoby miały awarię związaną z ustawieniami podczas przechodzenia do Apps> Default Apps> Set defaults by App.
Znane problemy
Po wznowieniu ze stanu uśpienia pulpit może być chwilowo widoczny, zanim ekran blokady zostanie wyświetlony zgodnie z oczekiwaniami.
Kiedy użytkownik Movies & TV odmawia dostępu do swojej biblioteki filmów (poprzez okno podręczne "Let Movies & TV access your library?" Lub przez ustawienia prywatności Windows), filmy i telewizja ulegają awarii, gdy użytkownik przejdzie do zakładki "Personal".
Rozmieszczanie i kaskadowanie okien, w tym funkcji "Widok obok siebie" w programie Word, nie działa w przypadku nieaktywnych kart.
Okno edytora Office Visual Basic będzie w tej chwili zakładki, ale nie ma być w przyszłości.
Otwarcie dokumentu pakietu Office, gdy ta sama aplikacja ma już otwarty dokument, może spowodować niezamierzone przejście do ostatniego aktywnego dokumentu. Stanie się tak również podczas zamykania arkusza w programie Excel, podczas gdy inne arkusze pozostają otwarte.
Pliki lokalne lub pliki w chmurze inne niż Microsoft nie zostaną automatycznie przywrócone i nie zostanie wyświetlony komunikat o błędzie, aby ostrzec użytkownika o tym fakcie.
Zestawy UX dla aplikacji biurowych Office Win32 nie są ostateczne. Doświadczenie będzie udoskonalane w miarę upływu czasu w oparciu o opinie.
W górnej części niektórych okien aplikacji pulpitu Win32 może pojawić się nieco poniżej paska kart po utworzeniu zmaksymalizowane. Aby obejść problem, przywróć i zmaksymalizuj okno.
Zamknięcie jednej karty może czasami zminimalizować cały zestaw.
Wiemy o problemie, który powoduje, że Narrator czyta dodatkowy tekst podczas wywoływania Alt + Tab, i pracujemy nad poprawką.
Używanie klawiszy strzałek i Page Up / Page Down nie działa, aby przewijać strony w Microsoft Edge. Musisz użyć innej metody wprowadzania danych (myszy, dotyku lub touchpada).
Jeśli zakończysz konfigurację zestawu słuchawkowego Windows Mixed Reality w tej kompilacji, zestaw słuchawkowy pozostanie czarny, dopóki nie zostanie odłączony i ponownie podłączony do komputera.
win10.png

Hasło: p2mpolska.com

Ukryta zawartosc


Podziękował/li 3 Użytkownicy:
kysio23 , adi132 , delfin13Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy