Skocz do zawartości


Witaj na P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow


Logowanie » 

Rejestracja

a
a
By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →
a
a

 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Windows 10 Insider Preview Build 17655 PL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 grzesio1985

grzesio1985

    Palladyn

  • Legenda
  • 378 postów
  • 1477 wypitych wypitych piw
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:07

Windows 10 Insider Preview Build 17655


Windows 10 Insider Preview Build 17655


CTnomlt.jpg
Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows Insider, który zdecydował się przejść do pierścienia Pomiń nagłówek, dostępna jest teraz nowa wersja podglądu. Najnowsza wersja Redstone 5 kopie numer kompilacji do 17655 i przynosi ze sobą przeróbkę łączności LTE w Windows, wraz z szeregiem ogólnych poprawek.

Co nowego
Łączność mobilnego dostępu szerokopasmowego (LTE) w systemie Windows jest modyfikowana

Windows przekształca stos sieciowy po 20 latach za pośrednictwem architektury Net Adapter. Ta platforma wprowadza nowy, bardziej niezawodny model sterownika sieciowego, który dziedziczy dobroć struktury sterownika Windows, przynosząc przyspieszoną ścieżkę danych.

W tej wersji wprowadzamy nowy i ulepszony sterownik klasy USB Mobile Broadband (MBB) oparty na tej strukturze adaptera sieciowego. Nie możemy się doczekać, aby wypróbować nasz nowy sterownik w najnowszej wersji testów RS5 Insider Preview.

Jeśli Twój komputer obsługuje mobilny dostęp szerokopasmowy, tzn. Twój komputer jest podłączony do sieci komórkowej, aby uzyskać łączność i chcesz pomóc? Oto, co musisz zrobić:

Krok 1: Upewnij się, że twój komputer może obsługiwać karty SIM i modemy USB (przez wewnętrzną magistralę USB lub przez klucz USB do łączności komórkowej).

Krok 2: Zainstaluj tę kompilację (Build 17655 lub nowszą) i skonfiguruj łączność komórkową.

Krok 3: Wybierz sterownik klasy MBB USB oparty na karcie sieciowej jako domyślny sterownik.

Przejdź do Menedżera urządzeń. (Można kliknąć prawym przyciskiem myszy przycisk Start, aby się tam dostać.) Przejdź do Adaptery sieciowe -> Ogólny mobilny adapter szerokopasmowy lub mobilny adapter szerokopasmowy xxxxx

Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie aktualizacji sterownika -> Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika -> Kliknij opcję Pozwól mi wybrać z listy dostępnych sterowników na moim komputerze -> Wybierz opcję Ogólny mobilny adapter szerokopasmowy Cx Net Adapter -> Kliknij Dalej.
Po zainstalowaniu uruchom ponownie komputer, aby nowy sterownik działał.
Upewnij się, że status połączenia pozostaje "Połączony".
Ogólne zmiany, ulepszenia i poprawki

W tej kompilacji przełącznik jasności z wysuwanego przycisku Akumulator w obszarze powiadomień na pasku zadań został usunięty, aby poprawić wygodę użytkownika.
Naprawiliśmy problem w Microsoft Edge, gdzie przeciąganie ulubionego z jednego folderu na pasku ulubionych do innego nie działało.
Znane problemy

Badamy problem, w którym kursor myszy może zniknąć po najechaniu kursorem na niektóre elementy interfejsu użytkownika i pola tekstowe.
Po wznowieniu ze stanu uśpienia pulpit może być chwilowo widoczny, zanim ekran blokady zostanie wyświetlony zgodnie z oczekiwaniami.
Kiedy użytkownik Movies & TV odmawia dostępu do swojej biblioteki filmów (poprzez okno podręczne "Let Movies & TV access your library?" Lub przez ustawienia prywatności Windows), filmy i telewizja ulegają awarii, gdy użytkownik przejdzie do zakładki "Personal".
Wiemy o problemie, który powoduje, że Narrator czyta dodatkowy tekst podczas wywoływania Alt + Tab, i pracujemy nad poprawką.
Używanie klawiszy strzałek i Page Up / Page Down nie działa, aby przewijać strony w Microsoft Edge. Musisz użyć innej metody wprowadzania danych (myszy, touch lub touchpada).
Jeśli zakończysz konfigurację zestawu słuchawkowego Windows Mixed Reality w tej kompilacji, zestaw słuchawkowy pozostanie czarny, dopóki nie zostanie odłączony i ponownie podłączony do komputera.
Znane problemy dotyczące zestawów i pakietu Office

Zestawy UX dla aplikacji biurowych Office Win32 nie są ostateczne. Doświadczenie będzie udoskonalane w miarę upływu czasu w oparciu o opinie.
W górnej części niektórych okien aplikacji pulpitu Win32 może pojawić się nieco poniżej paska kart po utworzeniu zmaksymalizowane. Aby obejść problem, przywróć i zmaksymalizuj okno.
Zamknięcie jednej karty może czasami zminimalizować cały zestaw.
Rozmieszczanie i kaskadowanie okien, w tym funkcji "Widok obok siebie" w programie Word, nie działa w przypadku nieaktywnych kart.
Okno edytora Office Visual Basic będzie w tej chwili zakładki, ale nie ma być w przyszłości.
Otwarcie dokumentu pakietu Office, gdy ta sama aplikacja ma już otwarty dokument, może spowodować niezamierzone przejście do ostatniego aktywnego dokumentu. Stanie się tak również podczas zamykania arkusza w programie Excel, podczas gdy inne arkusze pozostają otwarte.
Kliknięcie zakładki w Ustawieniach prawym przyciskiem myszy nie spowoduje wyświetlenia menu kontekstowego w tej kompilacji.
Pliki lokalne lub pliki chmurowe inne niż Microsoft nie zostaną automatycznie przywrócone i nie zostanie wyświetlony komunikat o błędzie, aby ostrzec użytkownika o tym fakcie.
Pod względem ostatnich wersji Redstone 5, ten jest dość mały pod względem nowych funkcji. Jednak tuż za rogiem Build 2018 powinniśmy dowiedzieć się znacznie więcej o tym, co Microsoft zaplanował dla aktualizacji, która powinna wylądować później w 2018 roku.

Jeśli jesteś na ringu Skip Ahead, możesz pobrać build 17655 teraz przez Windows Update. W przeciwnym razie sprawdź pełne informacje o wydaniu firmy Microsoft, aby uzyskać więcej informacji.2.png

1.md.pngHasło: p2mpolska.com

Ukryta zawartosc
Podziękował/li 1 Użytkownik:
leszagUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy