Skocz do zawartości


Witaj na P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow


Logowanie » 

Rejestracja

a
a
By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →
a
a

 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

windows 10 insider previer 17661.1001 x64 x86 PL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 grzesio1985

grzesio1985

    Palladyn

  • Legenda
  • 408 postów
  • 1688 wypitych wypitych piw
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 maj 2018 - 18:49

windows 10 insider previer 17661.1001 x64 x86


]windows 10 insider previer 17661.1001


1805041053000116.jpg


Dzisiaj udostępniamy Windows 10 Insider Preview Build 17661 (RS5) do Windows Insiders w Szybkim dzwonku oprócz tych, którzy zdecydowali się na Skip Ahead. Idąc dalej, Insiders w Fast ring i Skip Ahead otrzymają te same kompilacje RS5.

Co nowego w Build 176 61
Nowoczesne doświadczenie wycinania
Dzisiaj robimy pierwszy krok w kierunku zbieżności naszych doświadczeń. Nowe nowoczesne narzędzie do wycinania jest tutaj, aby pomóc Ci bez trudu uchwycić i opisać to, co widzisz na ekranie. Pracując nad tym, starannie analizowaliśmy wszystkie opinie na temat robienia zrzutów ekranu w systemie Windows. Przekonasz się, że przepływ i narzędzia są zoptymalizowane do udostępniania i sprawiają, że komunikacja wizualna z innymi jest szybka i łatwa.


Czego można się spodziewać po aktualizacji do tej wersji:

Screen Sketch to teraz aplikacja! Pierwotnie wprowadzony jako część Workspace dla Windows Ink, przynosi wiele korzyści, w tym, że teraz może być aktualizowany przez Microsoft Store, pojawi się na liście po naciśnięciu Alt + tab, możesz ustawić okno rozmiar jest twoją preferencją, jeśli lubisz wielozadaniowość, a nawet obsługuje wiele okien (i zakładek, dzięki Zestawom!).

Łatwe wycinanie to tylko jeden krok dalej. Jedną z najgłośniejszych rzeczy, które usłyszeliśmy, jest to, że chcesz szybko wycinać i udostępniać zrzut ekranu, a my to robimy! WIN + Shift + S będzie teraz wyświetlać wycięty pasek narzędzi - wycinanie prostokąta, coś nieco bardziej swobodnego lub pełny ekran i będzie on przesyłany bezpośrednio do schowka. Jeśli to wszystko, czego potrzebujesz, możesz ją zabrać stamtąd. Chcesz więcej? Natychmiast po zrobieniu snipa otrzymasz powiadomienie, które zabierze Cię i Twój wycinek do aplikacji Screen Sketch, gdzie możesz dodawać adnotacje i udostępniać!ALT-TEKST: Natychmiast po zrobieniu snipa otrzymasz powiadomienie, które zabierze Cię i Twój wycinek do aplikacji Screen Sketch, gdzie możesz dodawać adnotacje i udostępniać!

Ale czekaj, jest więcej! Czy skrót klawiszowy WIN + Shift + S jest zbyt długi, aby go zapamiętać? Zgadnij co! Dodaliśmy łatwe opcje wprowadzania dla każdej metody wprowadzania:

Po prostu kliknij przycisk ogon pióra. Jeśli masz długopis, przejdź do ustawień pióra i atramentu systemu Windows - zobaczysz, że przycinanie ekranu jest teraz dostępne dla jednego kliknięcia. Spowoduje to przejście bezpośrednio do naszego doświadczenia:


aciśnij ekran drukowania. Słyszeliście to dobrze, tylko jeden przycisk! Domyślnie nie jest włączone - przejdź do Ustawienia klawiatury - zobaczysz nową opcję z napisem "Użyj klawisza Print Screen, aby rozpocząć przesiewanie ekranu". Otwieranie Ustawień i wyszukiwanie "ekranu drukowania" przeniesie Cię na właściwą stronę.
Naciśnij przycisk szybkiej akcji w Centrum akcji . Nazywany "wycinkiem ekranu" - powinien być dostępny zaraz po aktualizacji, ale jeśli nie, zawsze możesz go włączyć poprzez Ustawienia powiadomień i działań.
Szukamy informacji zwrotnych! Powiedz nam, co chcesz zobaczyć za pośrednictwem Centrum opinii w sekcji Aplikacje> Szkicowanie ekranu - po prostu kliknij wielokropek w aplikacji Szkicowanie ekranu, a zabierze Cię tam prosto.

UWAGA: Po zainstalowaniu tej kompilacji sprawdź aktualizacje aplikacji Microsoft Store do Szkicowania ekranu. Będziesz potrzebował zaktualizowanej wersji, aby otrzymać możliwość przycinania zrzutów ekranu.

Kontynuacja zestawu Eksperyment
W ciągu ostatnich kilku tygodni udostępniliśmy eksperyment z zestawami dla wszystkich użytkowników systemu Windows, którzy zdecydowali się na Pomijanie. Teraz, gdy szybki pierścień i Pomiń naprzód ponownie się łączą i będą otrzymywać te same kompilacje RS5, będziemy kontynuować kontrolowane badanie, tak jak zrobiliśmy to w grudniu. Oznacza to, że nie wszyscy wtajemniczeni zobaczą zestawy. Osoby wtajemniczone, które zostały wybrane jako Skip Ahead, które wcześniej miały sety, nadal będą mieć zestawy. Jednak w przeciwieństwie do kontrolowanego badania, które odbyliśmy w grudniu, znaczna większość osób wtajemniczonych w szybki pierścień zobaczy zestawy, a mniejsza grupa nie.Ulepszenia dotyczące bezpieczeństwa systemu Windows
Program Windows Defender Security Center nosi teraz nazwę Windows Security. Możesz nadal korzystać z aplikacji we wszystkich zwykłych sposobach - po prostu zapytaj Cortanę, czy chcesz otworzyć Windows Security lub wejść w interakcję z ikoną paska zadań. Program Windows Security umożliwia zarządzanie wszystkimi potrzebami bezpieczeństwa, w tym programem Windows Defender Antivirus i zaporą Windows Defender.

Wprowadzamy również pewne zmiany w sposobie przedstawiania zagrożeń i działań, które wymagają Twojej uwagi, i nadal udoskonalamy to w nadchodzących miesiącach.

Ulepsz asystykę podczas grania
Teraz asystent ostrości włącza się automatycznie, gdy grasz w pełną grę na pełnym ekranie. Nigdy więcej przerw podczas miażdżenia. To zachowanie powinno zostać włączone automatycznie, ale zawsze możesz to sprawdzić, przechodząc do opcji Ustawienia> System> Wspomaganie ostrości i upewnij się, że włączona jest automatyczna reguła "Kiedy gram w grę".

Kontynuacja migracji ustawień dźwięku
Konsolidacja naszych ustawień jest dla nas stałym priorytetem. Rozpoczęliśmy naszą pracę przenosząc ustawienia Dźwięku do Ustawień za pomocą aktualizacji Windows 10 kwietnia 2018. Z przyjemnością ogłaszamy kolejny fragment tego z dzisiejszym lotem. Właściwości urządzenia zostały teraz zintegrowane z Ustawieniami - wystarczy kliknąć linki w Ustawieniach dźwięku, a znajdziesz nową stronę, na której możesz nazwać swoje urządzenie i wybrać preferowany przestrzenny format audio.


Przeniesienie edytorów Microsoft Pinyin i Wubi IME na wyższy poziom
Czy piszesz po chińsku (uproszczony)? Aktualizujemy program Microsoft Pinyin IME! Koncentrujemy się na odpowiedziach dotyczących wydajności, niezawodności i zgodności. Zauważysz także kilka innych ulepszeń, w tym:

Ulepszenia projektu - nowe logo (dla Microsoft Pinyin IME) , nowy pasek narzędzi IME i obsługa ciemnych motywów!
Zaktualizowane menu kontekstowe.
Dodaliśmy kilka opcji do menu kontekstowego wskaźnika trybu IME na pasku zadań, abyś mógł szybko uzyskać dostęp do potrzebnych rzeczy.

Zrzut ekranu menu kontekstowego, który pojawia się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy wskaźnika trybu. Obejmuje takie opcje, jak wysyłanie opinii, emoji, wyrażenia zdefiniowane przez użytkownika i wiele więcej.
ME używa teraz tego samego UX do ekspresywnego wprowadzania, co inne języki . Możesz go wyświetlić, klikając przycisk emoji na pasku narzędzi IME lub użyj skrótów klawiszowych Emoji (okres WIN + (.) Lub WIN + średnik ( ;)). Możesz przejrzeć Emoji, Kaomoji i symbol, gdy chiński (uproszczony) jest aktywnym locale.

Panel emoji, pokazujący stronę emoji, stronę kaomoji i stronę symboli.


Poprawa obsługi HEIC
Zapowiedzieliśmy wsparcie dla formatu plików wysokiej jakości (HEIF) w Windows 10 Insider Preview Build 17623 . Z przyjemnością ogłaszamy, że w wersji 17661 można teraz obracać obrazy w formacie HEIF w Eksploratorze plików i edytować metadane, takie jak "Data wykonania".

Nowa funkcjonalność wymaga najnowszej wersji pakietu HEIF. Najnowsza wersja zostanie automatycznie zainstalowana w Sklepie. Jeśli automatyczne aktualizacje są wyłączone, możesz ręcznie pobrać pakiet HEIF, korzystając z tego łącza .

Pliki HEIF używają kodeka wideo HEVC, aby skompresować obraz do około połowy rozmiaru JPEG. Jeśli twój komputer z Windows nie ma jeszcze kodeka wideo HEVC, można go kupić w Sklepie Windows za pomocą tego linku .

Aby obrócić plik obrazu HEIF, po prostu kliknij go prawym przyciskiem myszy w Eksploratorze plików i wybierz z menu polecenie "Obróć w prawo" lub "Obróć w lewo". "Data wykonania" i inne właściwości można edytować, klikając "Właściwości" i wybierając zakładkę "Szczegóły".

Pozostań czujnym, aby uzyskać dodatkowe funkcje związane z formatem pliku HEIF w przyszłych wersjach Windows Insider Preview!

Pokazywanie okna dialogowego Eksplorator plików i właściwości, po dodaniu właściwości do pliku .heic.

Ogólne zmiany, ulepszenia i poprawki na PC

Wprowadziliśmy wiele ulepszeń w sposobie, w jaki Narrator komunikuje użycie zestawów - na przykład Narrator będzie teraz informował o kartach, czytając informacje takie jak Tab. N z M podczas otwierania i przechodzenia między kartami. Jeśli jesteś użytkownikiem Narratora, poświęć chwilę, aby wypróbować zestawy z dzisiejszą kompilacją i podzielić się z nami opinią o doświadczeniach.
Gdy wyczyścisz instalację lub odświeżysz komputer, zobaczysz, że Out of Box Experience do konfigurowania komputera zawiera teraz stronę umożliwiającą synchronizację historii aktywności, która pomoże ci kontynuować to, co robiłeś, nawet po zmianie urządzenia .
Dostosowaliśmy sposób uzyskiwania dostępu do odcieni skóry w panelu emotikonów - zobaczysz teraz rząd kolorów odcieni skóry, które można wybierać, gdy widoczne są emotikony osób.
Usunięto problem polegający na tym, że używanie klawiszy strzałek i Page Up / Page Down nie działało do przewijania stron w Microsoft Edge.
Usunięto problem powodujący, że kursor myszy stał się niewidoczny po najechaniu kursorem na niektóre elementy interfejsu użytkownika i pola tekstowe w dwóch ostatnich lotach.
Naprawiliśmy błąd, który powodował, że kursor myszy nie był prawidłowo animowany w dwóch ostatnich lotach.
Naprawiliśmy problem powodujący, że pasek gier nie pojawiał się dla niektórych wtajemniczonych po naciśnięciu WIN + G.
Po najechaniu kursorem myszy na ikonę Windows na pasku zadań pojawi się etykietka narzędzia Start.
Zaktualizowaliśmy projekt panelu pisma ręcznego, aby przycisk usuwania był teraz przyciskiem najwyższego poziomu. Przycisk do przełączania języków znajduje się teraz w menu "...".
Jeśli przejdziesz do ustawień pióra i atramentu systemu Windows, znajdziesz nową opcję, dzięki której pióro będzie się zachowywało jak mysz zamiast przewijać ekran.
Znane problemy

Niektóre powiadomienia z Action Center mogą powodować awarię programu Explorer.exe. Pracujemy nad tym, by to naprawić w następnym locie.
VPN może nie działać po aktualizacji do tej wersji. Aby ponownie uruchomić sieć VPN, usuń katalogi% ProgramData% \ Microsoft \ Network \ Connections \ pbk *. Sprawdź, czy potrzebujesz już wymaganego profilu VPN, a jeśli nie, ponownie zainstaluj odpowiednią aplikację kliencką VPN, której potrzebujesz.
Po zaktualizowaniu tej kompilacji i zainstalowaniu najnowszych aktualizacji aplikacji ze sklepu Microsoft Store po zalogowaniu się na dodatkowych kontach użytkowników na komputerze mogą być brakujące aplikacje. Możesz uruchomić następujący skrypt PowerShell po zalogowaniu się do użytkowników z brakującymi aplikacjami na komputerze, aby rozwiązać problem: Get-AppXPackage * WindowsStore * -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}
Po wznowieniu z trybu uśpienia pulpit może być chwilowo widoczny, zanim ekran blokady zostanie wyświetlony zgodnie z oczekiwaniami.
Kiedy użytkownik Movies & TV odmawia dostępu do swojej biblioteki filmów (poprzez okno podręczne "Let Movies & TV access your library?" Lub przez ustawienia prywatności Windows), filmy i telewizja ulegają awarii, gdy użytkownik przejdzie do zakładki "Personal".
Wiemy o problemie, który powoduje, że Narrator czyta dodatkowy tekst podczas wywoływania Alt + Tab, i pracujemy nad poprawką.
Jeśli zakończysz konfigurację zestawu słuchawkowego Windows Mixed Reality w tej kompilacji, zestaw słuchawkowy pozostanie czarny, dopóki nie zostanie odłączony i ponownie podłączony do komputera.
[DODAJ] Jeśli Twój komputer wydaje się być w "Przygotowaniu do instalacji ..." gdzieś między 80% -100% - proszę o cierpliwość i poczekaj do 30 minut, aż ten etap zostanie ukończony.
Znane problemy dotyczące zestawów i pakietu Office

Zestawy UX dla aplikacji biurowych Office Win32 nie są ostateczne. Doświadczenie będzie udoskonalane w miarę upływu czasu w oparciu o opinie.
W górnej części niektórych okien aplikacji pulpitu Win32 może pojawić się nieco poniżej paska kart po utworzeniu zmaksymalizowane. Aby obejść problem, przywróć i zmaksymalizuj okno.
Zamknięcie jednej karty może czasami zminimalizować cały zestaw.
Rozmieszczanie i kaskadowanie okien, w tym funkcji "Widok obok siebie" w programie Word, nie działa w przypadku nieaktywnych kart.
Okno edytora Office Visual Basic będzie w tej chwili zakładki, ale nie ma być w przyszłości.
Otwarcie dokumentu pakietu Office, gdy ta sama aplikacja ma już otwarty dokument, może spowodować niezamierzone przejście do ostatniego aktywnego dokumentu. Stanie się tak również podczas zamykania arkusza w programie Excel, podczas gdy inne arkusze pozostają otwarte.
Kliknięcie zakładki w Ustawieniach prawym przyciskiem myszy nie spowoduje wyświetlenia menu kontekstowego w tej kompilacji.
Pliki lokalne lub pliki chmurowe inne niż Microsoft nie zostaną automatycznie przywrócone i nie zostanie wyświetlony komunikat o błędzie, aby ostrzec użytkownika o tym fakcie.10.jpg
Hasło: p2mpolska.com

Ukryta zawartosc

https://fileshark.pl/pobierz/23074734/e923b/windows-10-insider-previer-17661-1001-x64-x86-part1-rar
https://fileshark.pl/pobierz/23074740/ab98c/windows-10-insider-previer-17661-1001-x64-x86-part2-rar
https://fileshark.pl/pobierz/23074741/442d2/windows-10-insider-previer-17661-1001-x64-x86-part3-rar
https://fileshark.pl/pobierz/23074755/2367b/windows-10-insider-previer-17661-1001-x64-x86-part4-rar
https://fileshark.pl/pobierz/23074742/20357/windows-10-insider-previer-17661-1001-x64-x86-part5-rar


http://lunaticfiles.com/nu4c4m6zoiac/windows_10_insider_previer_17661.1001_x64_x86.part1.rar.html
http://lunaticfiles.com/nngt3sfqho0f/windows_10_insider_previer_17661.1001_x64_x86.part2.rar.html
http://lunaticfiles.com/ixngtnpev36d/windows_10_insider_previer_17661.1001_x64_x86.part3.rar.html
http://lunaticfiles.com/8bn0auld3cqu/windows_10_insider_previer_17661.1001_x64_x86.part4.rar.html
http://lunaticfiles.com/rlbyr8pv2h5o/windows_10_insider_previer_17661.1001_x64_x86.part5.rar.html


https://rapidu.net/7024050101/windows-10-insider-previer-17661.1001-x64-x86.part5.rar
https://rapidu.net/7324050051/windows-10-insider-previer-17661.1001-x64-x86.part1.rar
https://rapidu.net/7524045584/windows-10-insider-previer-17661.1001-x64-x86.part3.rar
https://rapidu.net/4924045538/windows-10-insider-previer-17661.1001-x64-x86.part2.rar
https://rapidu.net/6224045536/windows-10-insider-previer-17661.1001-x64-x86.part4.rarUżytkownik grzesio1985 edytował ten post 04 maj 2018 - 18:50

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy


    Google (1)