Skocz do zawartości


Witaj na P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow


Logowanie » 

Rejestracja

a
a
By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →
a
a

 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

windows 10 insider previer 17655.1000 x64 x86-PL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 grzesio1985

grzesio1985

    Palladyn

  • Legenda
  • 408 postów
  • 1688 wypitych wypitych piw
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:05

windows 10 insider previer 17655.1000 x64 x86-PL


windows 10 insider previer 17655.1000


Windows-10.jpg


Dzisiaj udostępniamy Windows 10 Insider Preview Build 17677 (RS5) do Windows Insiders w Szybkim dzwonku oprócz tych, którzy zdecydowali się na Skip Ahead.

Co nowego w Build 176 77
Ulepszenia Microsoft Edge
Nowe, bardziej przejrzyste menu "Ustawienia i nie tylko" ("..."): Przeprojektowaliśmy menu "Ustawienia i więcej" w Microsoft Edge, aby łatwiej było znaleźć żądane opcje. Opcje menu są teraz podzielone na grupy, z ikonami dla każdego wpisu i skrótami klawiaturowymi (w stosownych przypadkach). Kliknij przycisk "..." w prawym górnym rogu Microsoft Edge, aby zobaczyć, co nowego!


Zobacz swoje najlepsze strony na liście szybkiego dostępu: Możesz teraz zobaczyć swoje najlepsze strony na liście szybkiego dostępu na pasku zadań Windows lub w menu Start. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę Microsoft Edge, aby wyświetlić listę najczęściej odwiedzanych witryn i przypiąć te, które są dla Ciebie najważniejsze. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny wpis, aby usunąć go z listy.

Uporządkuj odrzucone tabulatory: Ułatwiamy organizowanie grup kart, które odłożyłeś, abyś mógł zapamiętać, co jest w każdej grupie, kiedy wrócisz do niej później. Po odłożeniu grupy kart, wybierz ikonę "Tabulatory, które odłożyłeś" (lewy górny róg) i kliknij etykietę dowolnej grupy, aby zmienić jej nazwę.


Wykonaj więcej czynności w panelu "Pobieranie": dodaliśmy opcje "Pokaż w folderze" i "Kopiuj link" do menu podręcznego prawym przyciskiem myszy, aby pobrać pliki w okienku "Pobrane".


Ulepszenia Narratora
Polecenia wyboru w trybie skanowania Narratora : Tryb skanowania Narratora obsługuje teraz zaznaczanie zawartości w Microsoft Edge, Word, Outlook, Mail i większości powierzchni tekstowych. Standardowe komendy wyboru przesunięcia mogą być używane, jak również Control + A dla całego dokumentu. Caps + Shift + strzałka w dół wypowiedzą aktualny wybór. Aby uzyskać pełną listę poleceń wyboru, możesz odnieść się do listy poleceń programu Narrator, naciskając klawisze Caps + F1. Po wybraniu zawartości możesz skopiować ją do schowka, naciskając Control + C. Informacje o formatowaniu również zostaną zachowane.

W Edge jest znany problem, w którym wybieranie opcji forward utknie. Ten problem jest obecnie opracowywany. Wybór w ogóle jest pracą w toku. Chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię podczas wypróbowywania tych ulepszeń. Ten link przeniesie Cię do sekcji Narrator w sprzężeniu zwrotnym lub możesz nacisnąć Caps + E, gdy Narrator jest uruchomiony.

Ulepszenia debugowania jądra
Dodajemy obsługę IPv6 do KDNET. Aby zrobić miejsce na większe nagłówki wymagane dla IPv6, zmniejszamy rozmiar pakietów. W rezultacie deklarujemy nową wersję protokołu, aby hosty z najnowszą wersją debuggera mogły być używane do debugowania docelowych komputerów obsługujących tylko protokół IPv4. Zaktualizowany pakiet SDK i WDK zostaną wkrótce udostępnione dzięki tej pomocy. Dostępna jest teraz wersja WinDbg Preview dostępna pod adresem http://aka.ms/windbgpreview . Postępuj zgodnie z blogiem Debugowanie narzędzi dla systemu Windows, aby uzyskać aktualizacje dotyczące obsługi i dokumentacji KDNET IPv6 w przyszłości.

Ulepszenia raportowania pamięci Menedżera zadań
Wprowadzamy niewielką zmianę w sposobie wykorzystania pamięci przez zawieszone aplikacje / procesy UWP w Menedżerze zadań. Idąc dalej, główna kolumna pamięci w zakładce Menedżer zadań "Procesy" nie będzie zawierać pamięci używanej przez zawieszone procesy UWP. Ma to na celu dokładniejsze odzwierciedlenie zachowania systemu operacyjnego, w którym system operacyjny może odzyskać pamięć używaną przez zawieszone procesy UWP, jeśli jest to konieczne. Oznacza to, że jeśli masz kilka procesów UWP zawieszonych w tle, system operacyjny może odebrać pamięć z tych zawieszonych procesów UWP, jeśli jest taka potrzeba, i użyć go do czegoś, co wymaga więcej pamięci. Nowe i stare kolumny pamięci będą dostępne w zakładce "Szczegóły", jeśli chcesz, możesz wykonać porównania.

Łączność mobilnego dostępu szerokopasmowego (LTE) w systemie Windows jest modyfikowana
Windows przekształca stos sieciowy po 20 latach w ramach NetAdapter. Ta platforma wprowadza nowy, bardziej niezawodny model sterownika sieciowego, który dziedziczy dobroć struktury sterownika Windows, przynosząc przyspieszoną ścieżkę danych. Więcej szczegółów wkrótce.

Wprowadziliśmy nowy i ulepszony sterownik klasy Mobile Broadband USB oparty na strukturze NetAdapter w Windows 10 Insider Preview Build 17655 . Udostępniliśmy także instrukcje dotyczące sposobu wypróbowania najnowszego, nie domyślnego sterownika. Począwszy od tej wersji sterownik MBB USB NetAdapter staje się domyślnym sterownikiem. Aby to wypróbować - zainstaluj tę kompilację na komputerze, który korzysta z mobilnego połączenia szerokopasmowego, aby uzyskać łączność komórkową i skonfigurować łączność komórkową oraz wyłączyć Wi-Fi.

W przypadku problemów z używaniem sterownika, skorzystaj z karty sieci Wi-Fi lub Ethernet, aby uzyskać połączenie.

Nie zapomnij zgłosić problemów, użyj aplikacji Feedback Hub na komputerze i ustaw kategorię i podkategorię jako Sieć i Internet> Łączenie z siecią komórkową. Użyj [cxwmbclass] w podsumowaniu. Czekamy na Twoje dalsze wsparcie!

Ogólne zmiany, ulepszenia i poprawki na PC
Naprawiliśmy problem powodujący, że Narrator czytał dodatkowy tekst podczas wywoływania Alt + Tab.
Naprawiliśmy problem powodujący, że znaki chińskie i japońskie nie wyświetlały się poprawnie w wierszu polecenia.
Usunięto problem polegający na tym, że dwukrotne kliknięcie tekstu w wierszu polecenia zostało zaznaczone tylko do pierwszego znaku interpunkcyjnego, a nie do miejsca.
Naprawiliśmy problem, który powodował, że klawisze Home i End nie działały w Microsoft Edge w ostatnich lotach.
Naprawiliśmy problem, który powodował dużą liczbę problemów z niezawodnością na dowolnej powierzchni XAML przy użyciu Reveal w poprzednim locie.
Naprawiliśmy problem powodujący awarię niektórych aplikacji, takich jak Adobe XD podczas uruchamiania w ostatnich lotach.
Kiedy naciśniesz F1 w Microsoft Edge, przejdziesz teraz do strony wsparcia Microsoft Edge, a nie do wskazówek Microsoft Edge.
Gdy karta w Microsoft Edge odtwarza dźwięk, ikona głośności na karcie będzie się świecić, gdy najedziesz na nią myszą.
Po otwarciu plików lokalnych (takich jak pliki PDF) w Microsoft Edge pliki te będą teraz wyświetlane w sekcji Historia.
Usunięto problem polegający na tym, że pobieranie plików w Microsoft Edge mogło utknąć podczas skanowania zabezpieczeń.
Naprawiliśmy ostatni problem, w którym Ctrl + Shift + lewo, aby wybrać wstecz w Notatniku, nie działałby na końcu linii.
Po uruchomieniu "start cmd" z okna wiersza polecenia, nowa karta Command Prompt zostanie teraz utworzona, jeśli masz włączone zestawy. Będzie to również działać w przypadku innych uruchomień, takich jak "start notepad". Aby uruchomić coś w nowym oknie, możesz użyć flagi new / newwindow, na przykład "start / newwindow notepad".
Naprawiliśmy problem, który uniemożliwiał użytkownikom włączanie trybu programisty na stronie ustawień programistów.
Znane problemy
Ważna uwaga dla programu Windows Insider dla biznesmenów: Jeśli używasz swojego konta AAD do otrzymywania nowych lotów (poprzez Ustawienia> Aktualizacje i zabezpieczenia> Windows Insider Program) pojawia się problem powodujący wyświetlenie opcji "Napraw", która niestety nie będzie pracować, a nie będziesz mógł otrzymywać najnowszych lotów. Pracujemy nad naprawieniem tego tak szybko, jak to możliwe w nadchodzącej wersji.
Pracujemy nad dodaniem ciemnego motywu w Eksploratorze plików i wspólnym oknie dialogowym plików , ale nadal mamy kilka rzeczy do zrobienia. Na tych powierzchniach mogą pojawić się nieoczekiwanie jasne kolory w trybie ciemnym.
Znawcy, którzy korzystają z pulpitu zdalnego, wyświetlają swój ekran lub mają wiele monitorów, mogą korzystać z programu explorer.exe zawieszonego na tej kompilacji. Ten problem może również prowadzić do zawieszenia Microsoft Edge.
Jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy aplikacje na pasku zadań, możesz zauważyć, że na liście skoku brakuje przypiętych i ostatnio znalezionych elementów.
Po aktualizacji portal Mixed Reality Portal ponownie zainstaluje oprogramowanie Mixed Reality, w wyniku czego ustawienie środowiska nie zostanie zachowane. Jeśli chcesz, aby Twoja domowa rzeczywistość w Mixed Reality się utrzymywała, zaleca się, abyś nie wziął tej kompilacji, dopóki te problemy nie zostaną naprawione.
Znane problemy dotyczące zestawów i pakietu Office
Zestawy UX dla aplikacji biurowych Office Win32 nie są ostateczne. Doświadczenie będzie udoskonalane w miarę upływu czasu w oparciu o opinie.
W górnej części niektórych okien aplikacji pulpitu Win32 może pojawić się nieco poniżej paska kart po utworzeniu zmaksymalizowane. Aby obejść problem, przywróć i zmaksymalizuj okno.
Zamknięcie jednej karty może czasami zminimalizować cały zestaw.
Rozmieszczanie i kaskadowanie okien, w tym funkcji "Widok obok siebie" w programie Word, nie działa w przypadku nieaktywnych kart.
Okno edytora Office Visual Basic będzie w tej chwili zakładki, ale nie ma być w przyszłości.
Otwarcie dokumentu pakietu Office, gdy ta sama aplikacja ma już otwarty dokument, może spowodować niezamierzone przejście do ostatniego aktywnego dokumentu. Stanie się tak również podczas zamykania arkusza w programie Excel, podczas gdy inne arkusze pozostają otwarte.
Pliki lokalne lub pliki chmurowe inne niż Microsoft nie zostaną automatycznie przywrócone i nie zostanie wyświetlony komunikat o błędzie, aby ostrzec użytkownika o tym fakcie.
Insider Community
Uwielbiamy świętować Wtajemniczonych robiących świetne rzeczy. Nori z Argentyny ma zaburzenia wzroku i jest niesamowitym mówcą po japońsku. Sprawdź, w jaki sposób używa Cortany, Narratora i innych funkcji ułatwień dostępu w Windows 10, by rozwijać swoją pasję do kultury anime i uczenia się języka japońskiego. Przeczytaj jej inspirującą historię .

Nadchodzące Bug Bash
Z radością ogłaszamy daty następnego Bug Bash: 22 czerwca - 1 lipca . I będziemy transmitować Webcast Bug Bash na naszym kanale Mixer 27 czerwca - dokładny termin zostanie podany bliżej daty. Cieszymy się, że możemy zrobić kolejny Bug Bash za pomocą naszego Windows Insiders!

win17672.1000.jpg


Hasło: p2mpolska.com

Ukryta zawartosc

Podziękował/li 6 Użytkownicy:
we9001 , Henio , hp15177 , moniasowa , leszag , bekaUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy