Skocz do zawartości


Witaj na P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow


Logowanie » 

Rejestracja

a
a
By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →
a
a

 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

[rapidu][fileshark]THE WORKS OF MDERCY-HOODLUM /2018 ENG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 grzesio1985

grzesio1985

    Palladyn

  • Legenda
  • 410 postów
  • 1700 wypitych wypitych piw
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 wrzesień 2018 - 18:56
THE WORKS OF MDERCY-HOODLUM /2018 ENG


THE WORKS OF MDERCY-HOODLUM5f58eabc38a5798f68387338942e0de3_origina
Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.4 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

producent: Pentacle

wydawca: PlayWay

Strona oficjalna

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26września2018

26września2018 SteamThe Works of Mercy to utrzymana w konwencji thrillera psychologicznego pierwszoosobowa gra przygodowa, inspirowana filmową klasyką gatunku pokroju Wstrętu i Lokatora Romana Polańskiego czy Lśnienia Stanleya Kubricka. Tytuł ukazał się na platformie PC, PS4 i XONE, a za jego powstanie odpowiada rodzime studio Pentacle, w skład którego weszli deweloperzy mający na swoim koncie prace przy takich markach, jak Wiedźmin czy Call of Juarez. Produkcja gry została wsparta udaną kampanią crowdfundingową na serwisie Kickstarter.


Fabuła
Fabuła The Works of Mercy to opowieść o osobistej tragedii i związanych z nią dramatycznych losach pewnego mężczyzny. Pewnego dnia otrzymuje on telefon od psychopaty, który porwał jego żonę i córkę, a w zamian za ich ocalenie żąda od naszego protagonisty zamordowania kilku wskazanych mu osób. Dodatkowo, oprawca pozostawił w jego mieszkaniu szereg mało przyjemnych „prezentów”, które mają pomóc mu w wykonaniu tego zadania. Postawiony w sytuacji bez wyjścia bohater musi spełniać kolejne polecenia prześladowcy, obserwującego każdy jego krok za pośrednictwem ukrytych kamer. Jednocześnie stara się odnaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania: kim jest tajemniczy mężczyzna, dlaczego mści się na jego rodzinie i jak daleko może się posunąć, aby zrealizować swój plan?


Mechanika
Pod względem mechaniki, The Works of Mercy łączy najlepsze elementy takich produkcji jak Gone Home czy P.T. (czyli dostępnego przez jakiś czas w PlayStation Store grywalnego teasera Silent Hills, gry ostatecznie anulowanej). Sedno rozgrywki stanowi więc eksploracja, rozwiązywanie zagadek związanych z fabułą i prowadzenie rozmów z obserwującym nas psychopatą. Z pozoru spokojny klimat rozgrywki potęgują jednak nasilające się z czasem surrealistyczne wizje popadającego w obłęd bohatera oraz konieczność dokonywania wspomnianych zabójstw, podczas których uciekamy się do bardzo brutalnych i wymyślnych sposobów pozbawiania życia (np. ładunek wybuchowy w tubce pasty do zębów). Rozgrywce towarzyszy też nieustannie dylemat: jak daleko jesteśmy skłonni się posunąć, aby chronić bliskie nam osoby i czy jesteśmy w stanie poradzić sobie z narastającym poczuciem winy?

Kwestie techniczne
Wydana na platformie PC, PS4 i XONE gra The Works of Mercy korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez czwartą generację Unreal Engine, co już samo w sobie gwarantuje wysoki poziom oprawy wizualnej. Autorzy skorzystali też z szeregu dodatkowych technologii, dzięki którym ich produkcja oferuje niemal fotorealistyczną grafikę i niespotykany poziom immersji. Dodatkowym atutem gry jest także wsparcie dla zestawów rzeczywistości wirtualnej (na PC i PlayStation 4), dzięki któremu możemy jeszcze bardziej zagłębić się w niepokojący klimat rozgrywki.

Tryb gry: single player

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.
11.md.jpg


12.md.png
Hasło: p2mpolska.com

Ukryta zawartoscUżytkownik grzesio1985 edytował ten post 27 wrzesień 2018 - 18:58

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy