Skocz do zawartości

Witaj na P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow

Logowanie » 

a
a
By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →
a
a

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

[SOFT][PL] Windows 7 RTM x86 (2009)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 rudy

rudy

Master

• Legenda
  • 2664 postów
  • 1331 wypitych wypitych piw
  • Upload:ok 90 GB MB
  • Konta:200

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:10

http://legendteam.ne...showtopic=45529

To podobno lepiej działa. ;)

EDIT:

Matador mnie wyprzedził. :P

Użytkownik rudy edytował ten post 04 wrzesień 2009 - 15:11

Problem z moim upkiem? Napisz PW...

#42 Gość_M3R0VIN6_*

Gość_M3R0VIN6_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:29

A ja powiem że teraz to Ci aktywator już nie pomoże, pewnie aktywowałeś już wcześniej tego windowsa ale musiałeś potem włączyc aktualizacje i system wykrył że nie jest oryginalny i teraz jak wchodzisz do panelu sterowania czy mój komputer to wyskakuje denerwujące okienko. Osobiście nie spotkałem się jeszcze z jakimś sposobem na ten problem, jedynie format zostaje bądź pogodzenie się z okienkami ;)

#43 Gość_viper9595_*

Gość_viper9595_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 10:53

witam. zrobilem system od nowa, wylaczylem akutalizacje automatyczne, windows defender tez, i zapore tez wylaczylem, a pozniej dopiero zainstalowalem tego aktywatora ktorego poleciliscie a na koncu podlaczylem internet. i po paru godzinach urzytkowania znow sie pojawil komunikat o nieoryginalnym systemie:(potrafi mi ktos pomoc:(??

#44 El_Matador

El_Matador

piździelec

• Legenda
  • 4303 postów
  • 11590 wypitych wypitych piw
  • Upload:119439 MB
  • Konta:10940

Napisano 05 wrzesień 2009 - 11:12

To może trzeba było aktywować z podłączonym internetem ( ja tak robiłem i działa) ;)

#45 Gość_viper9595_*

Gość_viper9595_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 11:42

El Matador a powiedz mi odlicza ci dni pozostale do aktywacji?we wlasciwosciach mojego komputera na samym dole jest licznik. i mi tam odlicza.po tym akywatorze powinno sie tak dziac?moze to ja zla wersje instaluje bo zawsze instaluje ULTIMATE.

#46 El_Matador

El_Matador

piździelec

• Legenda
  • 4303 postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 12:15

nic nie odlicza, przed aktywacją przy starcie systemu był informacja, że system nie jest oryginalny i wyświetlało także napis 'ta kopia systemu nie jest oryginalna' w dolnym rogu ekranu. Po aktywacja nic się nie pojawia

#47 Gość_viper9595_*

Gość_viper9595_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 12:36

no to ja nie wiem co robie zle:( po aktywacji nic sie nie wyswietla (narazie) ale we wlasciwosciach systemu odlicza dni pozostale do aktywacji:( El Matador prosze napisz mi jakiegos tutka jak to zrobic najdokladniej. z gory dziekuje.

#48 Gość_M3R0VIN6_*

Gość_M3R0VIN6_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 12:54

A uruchomiłeś Aktywator jako Administrator? "PPM i Uruchom jako administrator" ;)

BTW. Użyłeś seriala z mojej paki?

Użytkownik M3R0VIN6 edytował ten post 05 wrzesień 2009 - 12:58

#49 El_Matador

El_Matador

piździelec

• Legenda
  • 4303 postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 12:54

;) Ja po prostu uruchomiłem program wybrałem swój model płyty głównej coś kliknąłem, a potem reset kompa i wszystko działa. Ja bym proponował, żebyś zrobił jeszcze jednego formata i aktywował tym aktywatorem z połączeniem z internetem

#50 Gość_viper9595_*

Gość_viper9595_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 13:09

tak uzywalem seriala z twojej paki, i uruchomilem go jako administrator. najpierw jak zainstaluje system to wylaczam windows update, zapore i windows defendera. pozniej instaluje aktywatora i na koncu lacze z internetem. caly czas mi odlicza 30 dni do aktywacji, a po pewnym czasie (do 12h) wyskakuje w dolnym rogu ze system jest nieoryginalny.robilem ten aktywator przed chwila i tez nic nei pomoglo, wybieram HP (bo takiego mam laptopa) a pozniej klikam na install 7loader, niby sie cos instaluje i komp sie resetuje, i zmienia sie tylko to ze nie ma juz tego napisu ale i tak dalej odlicza. pozniej znow sie napis pokazuje. i tak w kolko moge robic. formata juz robilem kilka razy, dobrze ze ten system w miare szybko sie instaluje. aha i tego 7loadera probowalem w wersji 1.2 i 1.3. obydwa nie pomagaja:(

Użytkownik viper9595 edytował ten post 05 wrzesień 2009 - 13:10

#51 Gość_M3R0VIN6_*

Gość_M3R0VIN6_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 13:18

Kurcze dziwne... Ciężko Ci cokolwiek doradzić, ale mam pewien pomysł :P Wiec zainstaluj sobie może jakiś inny system, np. XPka i potem jak zainstalujesz to wsadź płytkę z 7 i zrób dogłębnego formata, wpisz przy instalacji serial, wyłącz win update i po instalacji użyj mojego aktywatora, chwalą go na forach i jakoś wszystkim działa. Ja też miałem taki problem jak Ty, ale zainstalowałem jeszcze raz i potem poszło gładko ;)

#52 El_Matador

El_Matador

piździelec

• Legenda
  • 4303 postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 13:18

Ja instalowałem bez seriala. I nie wyłączałem update ani zapory

#53 Gość_viper9595_*

Gość_viper9595_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 05 wrzesień 2009 - 13:22

el matador i od jak dawna juz uzywasz tego windowsa?

#54 El_Matador

El_Matador

piździelec

• Legenda
  • 4303 postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 13:26

2-3 tygodnie

#55 Gość_viper9595_*

Gość_viper9595_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 06 wrzesień 2009 - 02:14

witam ponownie. niestety robilem tak jak pisaliscie.wszystkie opcje wykonalem i niestety nic:(caly czas to samo:(juz sie poddaje:(;):(jak macie jeszcze jakies opcje do wykonania to prosze o informacje. z gory dzieki za wszelkie rady.pozdrawiam

witam ponownie. przepraszam ze post po poscie ale udalo mi sie wkoncu akytowowac tego windowsa:) pomogl toolkit 1.8. teraz mam tylko pytanie poniewaz zeby go aktywowac tym programem potrzebny byl internet i po ponownym uruchomieniu bylo podziekowanie od microsoftu za aktywacje. i pytanie brzmi: czy to jest "bezpieczne". wiecie o co mi chodzi:) prosze odpowiedzcie. pozdrawiam.

#56 icek

icek

Legend Team

• Legenda
  • 2518 postów
  • 13093 wypitych wypitych piw

Napisano 07 wrzesień 2009 - 23:55

nie masz się czym martwić
Dołączona grafika

#57 Gość_entman_*

Gość_entman_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 27 wrzesień 2009 - 18:25

witam, aktywator ktory jest dolaczony do wina niestety nie dziala, po zainstalowniu tego 7loader-a komp nawet nie rusza do okn loga win, po veryfikacji dmi jest od razu res, i tak nieskonczenie wiele razy, nawet monitor nie wl sie w tryb aktywny.......
Pozdrawiam, moze to tylko moj przypadek

#58 Gość_bysiu_*

Gość_bysiu_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 27 wrzesień 2009 - 19:31

witam, aktywator ktory jest dolaczony do wina niestety nie dziala, po zainstalowniu tego 7loader-a komp nawet nie rusza do okn loga win, po veryfikacji dmi jest od razu res, i tak nieskonczenie wiele razy, nawet monitor nie wl sie w tryb aktywny.......
Pozdrawiam, moze to tylko moj przypadek

Mialem taki sam problem. Po tym jak chcialem aktywowac windowsa komp sie zresetowal i... juz wiecej nie odpalil:P moglem wejsc tylko w biosa bo pozniej mialem czarne okno z migajacym kursorem w lewym gorym rogu. Co sie okazalo ze komputer nie wykrywal mi nawet hdd. Nie wiem czy Tobie pomoze to samo co mi bo mam Acera Aspire 5310. Wszedłem w biosa zmienilem jedno ustawienie ktorego teraz nie pamietam(edytuje posta jak sprawdze) i potem niestety musialem zrobic format. Doszedlem do wniosku ze stalo sie to przez to ze nie uruchomilem aktywatora merovina jako administrator.

pozdrawiam

to ustawienie to w zakladce MAIN->SATA AHCI ENABLE-> [IDE MODE] ja miałem ustawione [AHCI MODE] zmienilo sie samo.

Mam nadzieje ze pomoze Ci to w rozwiazaniu Twojego problemu.

Użytkownik bysiu edytował ten post 27 wrzesień 2009 - 19:38

#59 Gość_entman_*

Gość_entman_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 29 wrzesień 2009 - 19:26

to ustawienie to w zakladce MAIN->SATA AHCI ENABLE-> [IDE MODE] ja miałem ustawione [AHCI MODE] zmienilo sie samo.

doceniam że próbowaleś mi pomóc, z gory wielkie thx ;)

niestety moj problem ni epolega na bledzie hdd(mam ide nie sata) tylko na tym ze win res kompa zaraz po spr danych dmi.
zainstalowalem wersje ang i aktywowalem bez zadnych programów :P po prostu wpisalem klucz i dalem aktywuj online teraz...
ale jest nastepny niesety ogromny problem: nie moge zainstalowac zadnych sterwoników do ati x1950pro 512 agp, niby sie instaluja jest nawet napisane "instalacja zakończona powodzeniem", ale jak tylko uruchomiw na nowo od razu wywala błąd "brak zainst, sterownika ekranu ATI"
w menadżerku sprzetu widnieje żółty trójkąt z wykrzyknikem.
a bład jest nastepujący: "Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)"

dodam ze moj sprz et to: msi i-865 p4 2.8@3.2 1gb ramu 400@460, x1950pro 512 agp

#60 Gość_robson_*

Gość_robson_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 21 październik 2009 - 16:04

Witam,

Nie wiem czy to moja wina ale nie wydaje mi się...
Na żadnej ze skrzynek nie mogę znaleźć 138 parta :|

Jak moja wina to poradźcie...
A jak nie ma to bym prosił o tego parta ;)

dodam że używam MR'a :P

Pozdrawiam

Użytkownik robson edytował ten post 21 październik 2009 - 16:05

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy