Skocz do zawartości

Welcome to P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow

Logowanie » 

Witaj na p2mpolska! :omgomg: By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Battlefield: Bad Company 2 [2010]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 silentbob

silentbob

Master

• Legenda
  • 1777 postów
  • 5500 wypitych wypitych piw
  • Upload:197 812 MB

Napisano 06 sierpień 2010 - 22:23

Battlefield: Bad Company 2 [2010], Gra PC|DVD9|PL

av-102895.gifVaas+says+he+shot+the+person+that+told+h

#42 Gość_sebool12_*

Gość_sebool12_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 07 sierpień 2010 - 07:56

! G:\MailResender Download\BFBC2.part007.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r40 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part013.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r17 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part019.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r09 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part026.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r33 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part032.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r43 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part038.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r18 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part044.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r23 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part051.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r46 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part057.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r32 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part063.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r11 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part069.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r53 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part076.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r36 (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part082.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.rar (niewłaściwe hasło?)
! G:\MailResender Download\BFBC2.part088.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED\rld-bbc2.r52 (niewłaściwe hasło?)

I tak przy każdym parcie...

Edit

Wystarczyło wpisać, anie skopiować i działa ;]

Użytkownik sebool12 edytował ten post 07 sierpień 2010 - 08:11

#43 Gość_bsm_*

Gość_bsm_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 12 sierpień 2010 - 20:39

1.) Spróbujcie takiego wyszukiwania do gry online.

http://www.gametrack...yers&order=DESC
Nie ma gwarancji, że w nazwie "private" oznacza "cracked".

Obserwujcie też te dwa portale, powinno za niedługo się coś pokazać :

- http://www.epcgaming...ng_v2/index.php
- http://www.private-s...fo/serverlisten
Sorrki jak naruszyłem regulamin tymi linkami ;)

2.) Jak piszecie o problemach z samą grą, to podajcie na wstępie parametry kompa !!!!

#44 Madzina

Madzina

Szara myszka spod miotły

• Legenda
  • 1855 postów
  • 1512 wypitych wypitych piw
  • Upload:1679 MB
  • Konta:9400

Napisano 12 sierpień 2010 - 22:22

a ja powiem szczerze ta gra mi sie nie podoba :/, przez to że jest taka fajna, taka dopracowana, taka idealna wciąga mnie na długie godziny grania ;)

Wspieraj forum i zostań:

Acc Makerem

lub

Uploaderem

Doceń kogoś prace klikając Dołączona grafika tu.

#45 Gość_teddyberek_*

Gość_teddyberek_*
  • Gość
  • wypitych wypitych piw

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:52

Mam problem z grą. Otóż po zakończeniu misji w górach Rosji, kiedy dochodzę do helikoptra ewakuacyjnego (kończy się misja) gra nagle wyłącza się (przechodzi do windowsa). Ta gra chyba nie kończy się w ten sposób. Może ktoś miał też taki problem. Proszę o pomoc

Zmieniłem na chwilę rozdzielczość i poszło
Pozdrawiam

Użytkownik teddyberek edytował ten post 31 sierpień 2010 - 17:57

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy