Skocz do zawartości


Welcome to P2MPolska.com - MailShare, MoorHunt, MailDownloader Ygoow


Logowanie » 

Rejestracja

Witaj na p2mpolska! :omgomg: By otrzymać pełen dostęp do forum koniecznie skorzystaj z w pełni darmowej rejestracji :yahoo: →

 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Wojciech Cejrowski - Boso przez świat (2007 - 2009)


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 luQi

luQi

  Palladyn

 • Legenda
 • 524 postów
 • 13218 wypitych wypitych piw
 • Płeć:Mężczyzna
 • Upload:143 739 MB

Napisano 15 marzec 2010 - 19:40

Wojciech Cejrowski - Boso przez świat (2007 - 2009)

Odcinki 1 - 30

Dołączona grafika

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokumentalny, Przygodowy, Edukacyjny
Data premiery: 2007-01-07 (Świat)
Reżyseria: Maciej Chmiel , Andrzej Horubała
Czas trwania: 25


Odcinek 01 - Największe miasto świata
Ciudad de Mexico ? największe miasto świata. Codziennie przebywa w nim 40 milionów ludzi. Cejrowski jest zachwycony tym miastem molochem. Odpowiada mu styl "wolnej amerykanki", który reguluje większość aktywności: jedzenie robi się na ulicach, bez skomplikowanych koncesji i kontroli sanepidów, śmieci pozbywa się miasto spontanicznie, metropolia rozwija się żywiołowo, wchłaniając kolejne miasteczka, koncentrując wokół nowo wznoszonych legalnie i nielegalnie bloków.
To miasto ma też urocze , bezpieczne dzielnice i przytulne knajpki. Tam możemy zjeść taco i wznieść tradycyjny toast ?Salud, amor i dinero?.

Odcinek 02 - Ale jazda! Ale Meksyk!
Miasto Meksyk. Jak to miasto moloch rozwiązało problem komunikacji? Jak bezpiecznie, ale i ciekawie przemierzać kilkudziesięciokilometrowe odległości dzielące poszczególne dzielnice?
Wojciech Cejrowski, nie kryjąc podziwu wobec Mexico, przedstawia widzom tajniki jazdy tamtejszymi taksówkami, nie zawsze bezpiecznymi i legalnymi. Próbuje też jazdy autobusami, tłumaczy zasady ruchu drogowego w mieście, opowiada o przywodzących na myśl prawo dżungli zasadach pierwszeństwa przejazdu. Omawia również fenomen meksykańskiego metra - niezwykle sprawnego, dobrze rozbudowanego, a jednocześnie po latynosku barwnego i pełnego atrakcji.

Odcinek 03 - Mexico miasto z przeszłością
Odcinek poświęcony historii miasta Mexico. Wojciech Cejrowski wśród piramid, azteckich rzeźb oraz pomników opowie o legendach i faktach związanych z powstaniem największego miasta świata. Z humorem zakwestionuje autentyzm niektórych zabytków i barwnie przedstawi kulturę Azteków.

Odcinek 04 - Mariachi - Uliczna balanga
El mariachi to coś więcej niż wędrowny meksykański muzyk. To obiekt kultu, sposób na życie i nieodłączny element tutejszej kultury. Wojciech Cejrowski przywdziewa spodnie z cekinami i sombrero i rusza w poszukiwaniu sławy i pieniędzy.

Odcinek 05 - Hacjenda
Odwiedzamy położoną w okolicach Gudalajary wielką hacjendę Vicente Fernandeza - kultowego śpiewaka meksykańskiego. Wojciech Cejrowski oprowadza po hacjendzie, omawia strukturę posiadłości ziemskiej, wskazuje na szczególne, niespotykane gdzie indziej relacje łączące dawniej i dziś pana z poddanymi.
Jesteśmy na rancho, oglądamy meksykańskich kowbojów przy pracy, opowiadamy o znanej z westernów tradycji kowbojskiej, która wywodzi się właśnie z Meksyku. Cejrowski dosiada konia i opowiada o różnicach między europejskimi i meksykańskimi sposobami jazdy na tym zwierzęciu.

Odcinek 06 - Pueblo
Pueblo to ani wieś, ani miasteczko. Każda hacienda ma swoje pueblo dookoła. Tak jest zorganizowane życie poza wielkimi miastami w Meksyku. Na hacjendzie mieszka patron, który zarządza latyfundium. A w pueblo mieszkają campesinos, czyli chłopi.

Odcinek 07 - Guadelupe - Największy odpust świata
12 grudnia w Guadalupe w Meksyku odbywa się największy odpust świata - uroczystość Matki Boskiej z Guadalupe - patronki Meksyku i całej Ameryki łacińskiej.
Wśród pielgrzymów przybyłych do miasta Wojciech Cejrowski omawia fenomen tego kultu, opowiada legendę o objawieniu się Maryi indiańskiemu chłopu, mówi o miłości Meksykanów do Jana Pawła II, który pierwszą swą podróż odbył właśnie do tego kraju. Wśród ekstatycznie roztańczonych Indian omawia cud Guadalupe i nieziemskie pochodzenie wizerunku Najświętszej Marii Panny.


Odcinek 08 - Dakar - miasto bazar
Z Ameryki Południowej Wojciech Cejrowski udaje się do Afryki. Swoją wędrówkę po Czarnym Lądzie zaczyna w Senegalu. Jak wygląda Dakar, stolica i największe miasto tego kraju, prawdziwa afrykańska metropolia położona w zachodniej części kraju, nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego, na Półwyspie Zielonego Przylądka, naprzeciw wysepki Goree? Skąd wzięła się nazwa Zielony Przylądek? Jak handluje się na bazarze Kermel? Wojciech Cejrowski odwiedza lokalne fast foody, zapoznaje widzów z lokalną modą. Dowiemy się, kim są i czym się zajmują grioci, posłuchamy też ulicznej muzyki. To wszystko w kolejnym odcinku cyklu.

Odcinek 09 - Sawanna
Senegal. Dalszy ciąg podróży Wojciecha Cejrowskiego po Afryce. Tym razem zatrzymuje się on pod baobabem. Drzewo to jest symbolem sawanny. Sawanny występują w klimacie, gdzie opadów atmosferycznych jest za mało, aby mogły rozwinąć się drzewa, ale wilgoci w glebie jest na tyle dużo, że poza dominującą roślinnością trawiastą mogą z niej korzystać jeszcze pojedyncze drzewa i krzewy. Sawanny były matecznikiem rodzaju ludzkiego, a więc naszą wspólną praojczyzną. Wojciech Cejrowski opowiada również o zwierzętach sawanny, a także odwiedza wioskę w buszu i wspólnie z tubylcami bierze aktywny udział w ich życiu codziennym, pracach polowych, noszeniu wody na głowie, zabawach z dziećmi, przygotowywaniu i spożywaniu posiłków. Sawanna to kolebka ludzkości. Nic dziwnego ? w przeciwieństwie do dżungli łatwiej tu w porę zauważyć nadciągające niebezpieczeństwo. Kraina ta - wbrew pozorom - dodatkowo obfituje w pożywienie. Przykładem może baobab, wg miejscowych wierzeń święte drzewo, ale jednocześnie wielka, w dodatku darmowa, spiżarnia.

Odcinek 10 - Gambia Państwo rzeka
Wojciech Cejrowski odwiedza w Gambii m.in. Juffure, wioskę Kunta Kinte, znanego z powieści "Korzenie" Aleksa Haleya. Sprawdza, czy rzeczywiście w każdej chacie mieszka najbliższa rodzina bohatera książki. Do wioski żyjącej z uprawy orzeszków ziemnych trafia z pomocą sióstr misjonarek. To jednak dopiero początek wędrówki po tej egzotycznej krainie...


Odcinek 11 - Wyspy Zielonego Przylądka
Wojciech Cejrowski na wzgórzach nad Mindelo opowie o wulkanicznym pochodzeniu archipelagu ,braku słodkiej wody i żyznych gleb - konsekwencji Prądu Kanaryjskiego i pasatów znad Sahary. Z rybakami popłynie na wyprawę , spróbuje owoców morza,ale przede wszystkim dowiemy się jak łowi się rekiny, czy są żarłoczne i jak rybacy z nimi walczą. Wbrew nazwie wyspy te wcale nie cieszą oka bujną zielenią ? są raczej czarne lub popielate ze względu na wulkaniczne pochodzenie tego archipelagu. Cywilizację, a jednocześnie większość roślin i zwierząt, sprowadzili tu Portugalczycy, którzy zajęli bezludne wyspy i założyli tu swoją kolonię.

Odcinek 12 - Karnawał na wyspach

Wojciech Cejrowski uczestniczy w zabawie karnawałowej na Wyspach Zielonego Przylądka. Wśród świętującego tłumu omawia fenomen tamtejszej muzyki, będącej połączeniem żywiołów latynoskich (kubańskich i brazylijskich) z afrykańskimi i portugalskimi.
Spotyka miejscowych muzyków, odwiedza najlepsze sceny wyspy Mindelo. Towarzyszy karnawałowej paradzie, by wmieszać się w tłum i boso oddać żywiołowemu tańcowi.

Odcinek 13 - Islam
Islam to nie tylko kraje arabskie, ale i część Afryki i spore obszary Azji. Z czym nam kojarzy się islam? Co tak naprawdę wiemy o ludziach, którzy wyznają tę starą religię? W tym programie dowiemy się więcej o kontekście kulturowym oraz codziennych zwyczajach wyznawców islamu mieszkających w Afryce.

Odcinek 14 - Ecuador znaczy równik
Tym razem Wojciech Cejrowski odwiedza najmniejsze państwo andyjskie położone po obu stronach równika. Nazwa tego kraju - Ecuador - to po hiszpańsku właśnie "równik". Wraz z niestrudzonym podróżnikiem oglądamy liczne w tym kraju aktywne wulkany, przemierzamy las tropikalny z cennymi gatunkami drzew (mahoniowiec, palisander, balsa, kauczukowiec), odwiedzamy wioskę indiańską i wiele innych egzotycznych miejsc.

Odcinek 15 - Bananera
Bananera oznacza plantację bananów. Brzmi romantycznie, kolonialnie i bogato ? nic bardziej mylnego. Bananera obecnie to po prostu fabryka bananów ? owoce zawinięte w foliowe worki, by ochronić je przed wpływem środowiska, nie mają możliwości dojrzeć ? są zbierane jeszcze zielone, a dojrzewają w drodze na nasze stoły. Wojciech Cejrowski przybliża nam pracę na wielkich farmach, skąd pochodzą te popularne owoce.

Odcinek 16 - Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion
Przyjrzymy się przygotowaniom wyprawy Wojciecha Cejrowskiego do indiańskich plemion zamieszkujących ekwadorską dżunglę.
Udajemy się do samego serca ekwadorskiej dżungli. W tym odcinku instrukcje dla wszystkich planujących taką wyprawę.
Wojciech Cejrowski radzi, jak znaleźć przewodnika i wynająć łódź oraz jak powinien wyglądać nasz strój i ekwipunek. Autor programu opowiada ponadto o sposobach zabezpieczenia się przed owadami, wężami i innymi niespodziankami czyhającymi w na podróżników.

Odcinek 17 - W drodze do dżungli
Dlaczego w dżungli zamiast wygodnego plecaka lepsza jest plastikowa beczka? Wojciech Cejrowski doradza, jak przetrwać w tym niekoniecznie przyjaznym środowisku i co koniecznie zabrać ze sobą, by miła wycieczka nie zamieniła się w koszmar?

Odcinek 18 - Wioska w dżungli
Wojciech Cejrowski spędza dzień w wiosce Indian huaorani. Pokazuje jak epoka kamienna łączy się tu ze współczesnością. Omawia sposób budowy indiańskiej chaty, przywołuje dawne zwycięstwa w walce z zewnętrznymi najeźdźcami: naftaleros i drwalami. Indianie pokazują sposób wykonania broni ? dmuchawek i dzid, śpiewają wojenną pieśń, częstują swoimi specjałami.

Odcinek 19 - Dżungla
Wojciech Cejrowski trafia do tropikalnego lasu, omawia zasady BHP, jakich należy przestrzegać w dżungli, wyjaśnia jak się poruszać w dziczy, czego się wystrzegać, jak się ubierać, jak i gdzie stawiać stopy. Pokazuje również niezwykle ciekawe okazy fauny i flory występującej w dżungli.

Odcinek 20 - Zupa z małpy
Wojciech Cejrowski wybiera się na polowanie. Indianie Huaorani naśladują odgłosy zwierząt, prezentują swój kunszt tropienia śladów i wspinania się na drzewa, pokazują, jak sprawnie posługują się tradycyjną bronią - dzidami i dmuchawkami. Na oczach widzów przyrządzają również strzałki z kurarą: od oskrobania kory, poprzez cierpliwe zatruwanie broni, aż po sycenie się łupem. Oczywiście, przyrządzają tytułową zupę z małpy.


Odcinek 21 - Korek
W tym odcinku relacja z wyprawy Wojciecha Cejrowskiego na Półwysep Iberyjski. Bosonogi podróżnik odwiedza Portugalię, kraj będący światowym liderem w produkcji i eksporcie korka. Poznamy tajemnice uprawy dębu korkowego, zobaczymy zrywanie kory, odwiedzimy manufakturę korkową i fabrykę korka. Specyficzny klimat Portugalii sprzyja uprawie dębu korkowego, z którego robi się większość używanych na świecie naturalnych korków. Wojciech Cejrowski w ciekawy i zabawny sposób pokaże nam, jak wygląda ich cykl produkcji: od gaju dębowego aż do... butelki z winem.

Odcinek 22 - Na południe
Im dalej na południe, tym lepsze życie? Sprawdzamy, ile prawdy jest w tym powiedzeniu. Udajemy się na najbardziej wysunięty na południe skrawek Europy ? półwysep Iberyjski. W Sewilli urzekają nas ślady kultury europejskiej i afrykańskiej, które przenikają się tutaj tworząc urzekającą mieszankę.

Odcinek 23 - Fatima
Niektórym słowo Fatima kojarzy się z popularnym arabskim imieniem... Ale my w ślad za Wojciechem Cejrowskim odwiedzamy dziś Fatimę - miasto w Portugalii, które po słynnych "objawieniach fatimskich" stało się miejscem, do którego pielgrzymują chrześcijanie z całego świata.

Odcinek 24 - Corrida
Emocje na pokazach corridy sięgają zawsze zenitu. Niby to sport w swoim krwawym przebiegu ale jednocześnie spektakl na który należy właściwie i z szacunkiem dla innych się ubrać. I przychodzą tłumnie, dziadek z wnuczkiem, chłopak z narzeczoną, bo tutaj nic złego się nie stanie.

Odcinek 25 - W krainie flamenco
Tym razem Wojciech Cejrowski przybliża kulturę flamenco. Opowiada, czym jest ta muzyka dla Andaluzyjczyków, o czym śpiewają, jak się ubierają. Rozmawia z muzykami flamenco, którzy opowiadają o samej muzyce, ale przede wszystkim o towarzyszących jej uczuciach.

Odcinek 26 - Portugalskie przyjemności
Bosonogi podróżnik Wojciech Cejrowski zawitał do Portugalii. Prezentuje ją jako kraj idealny dla emerytów: o ciepłym, łagodnym klimacie, gdzie nikomu się nie śpieszy i stosunkowo - jak na europejskie warunki - tani. Rozmawia również o kawie, ulubionym trunku Portugalczyków. Opowiada też o historii i sposobie produkcji słynnego porto oraz o touradzie - portugalskiej odmianie corridy.

Odcinek 27 - Gdzieś w Afryce
Tym razem Wojciech Cejrowski nie chce od razu zdradzić widzom, gdzie właściwie jest: wita ich w piwiarni, gdzie na ścianie wisi wielkie malowidło Królewca. Prezentuje architekturę, która przywodzi na myśl Sopot, ludzie wokół mówią po angielsku, lecz gazety wydawane są po niemiecku, a klimat przypomina z kolei Argentynę. Okazuje się, że to Namibia - dawna Niemiecka Afryka Południowo -Zachodnia. Wojciech Cejrowski rozmawia z Niemcem, właścicielem piwiarni, o tym, ile pozostało w Namibii z niemieckiej metropolii. W końcu wyjeżdża z miasta ku miejscom, gdzie kończą się drogi asfaltowe, a nawet bite. Jedzie na spotkanie afrykańskich plemion.

Odcinek 28 - Namibijskie bezdroża
Początek odcinka to krótki instruktaż jazdy po bezdrożach. Przewodnik uczy Wojciecha Cejrowskiego jazdy jeepem. Prezentuje właściwą technikę jazdy. Obaj dojeżdżają do miejsca biwaku - to pierwszy biwak z dala od cywilizacji. Wojciech Cejrowski prezentuje wyposażenie niezbędne do przeżycia w Afryce w takich "dzikich" miejscach. Pokazuje również, jak należy się myć w miejscach, gdzie nie ma wody.

Odcinek 29 - Pustynia
Tym razem Wojciech Cejrowski przebywa na pustyni. Opowiada jak powstaje pustynia, jak w skrajnie trudnych warunkach pustynnych radzą sobie zwierzęta i rośliny. Wraz z bosonogim podróżnikiem widzowie uczestniczą również w locie balonem nad pustynią. Lot odbywa się o świcie i kończy się śniadaniem w największej restauracji świata - pod niebem Afryki Zachodniej.

Odcinek 30 - W drodze do Himba
Tym razem Wojciech Cejrowski poszukuje siedzib plemienia Himba - jednego z ostatnich plemion na świecie, które do dziś pozostały wierne swoim zwyczajom. Znalezienie przedstawicieli Himba nie jest jednak łatwe: to nomadzi często zmieniający miejsce pobytu. W swojej wędrówce Wojciech Cejrowski odwiedza park narodowy, gdzie dowiaduje się, w jaki sposób zabezpieczyć się przed atakiem dzikich zwierząt. Odwiedza też miejscowe osady i przydrożne skanseny dla turystów. Czy jednak znajdzie prawdziwych Himba?


Dołączona grafika

Wojciech Cejrowski - podróżnik, fotograf, pisarz, publicysta, członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie, w filmowej gawędzie pełnej dygresji i żartów, urozmaiconej prezentacją kultury ludowej odwiedzanych regionów świata oraz rozmowami z miejscową ludnością.Dołączona grafika

Wojciech Cejrowski


Dołączona grafika

Podstawowe dane techniczne przykładowego odcinka:
Plik : 349 MB (349 MB), czas 0:24:55, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 72 %
Video : 326 MB, 1834 Kbps, 25.0 fps, rozdzielczość: 640*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane
Audio : 22 MB, 128 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3, CBR, Obsługiwane


Dołączona grafika

Rozmiar pliku: 10500 MB
Ilość segmentów: 600 ( na odcinek 18 + P2M + sfv)
Rozmiar segmentu: 19.07 MB
Hasło: p2mteam.org


Odcinek 1 - 2


images/wp.gif


L: chronobiologia948@wp.pl
P: [[==3fj64wSnMfLDY6oOLRFnHw==]]

L: poniechac917@wp.pl
P: [[==LTfLFJ5c/TDBQz32+B7DDA==]]

L: przycisnawszy345@wp.pl
P: [[==jL6g1CmquYni3hyZNZJL9Q==]]

images/mailru.jpg


L: brac5hu@mail.ru
P: [[==zpAkPWPx3HqSAY89VNNNog==]]

images/o2.gif


L: eta1p40ie@o2.pl
P: [[==EqltEkcGkN1evWa9m64Qsg==]]

images/gazeta.gif


L: a2kumulacji@gazeta.pl
P: [[==hphL2JHS6yM=]]

L: zapo5czatko1wan62ie@gazeta.pl
P: [[==Tmsql632A1w=]]Odcinek 3 - 4Dołączona grafika


L: c5zytelni1kami@sify.com
P: [[==zoc0V5nUypQ=]]

images/wp.gif


L: ozywiany132@wp.pl
P: [[==i7T0OArSD4f3zVSkawccLQ==]]

L: pretensjonalnosc747@wp.pl
P: [[==l00OdjhT+x8F4dzTZ2V6Cw==]]

images/mailru.jpg


L: c575ie8gi@mail.ru
P: [[==EonMIWk78nY=]]

images/o2.gif


L: przeczyt3al8ismy@o2.pl
P: [[==OkEphpF7xAp2jqYxS9HbyA==]]

images/gazeta.gif


L: p0rogra6mowa@gazeta.pl
P: [[==wWk2f6LC20Y=]]

L: ombud348sman@gazeta.pl
P: [[==RvIiGeqA1/SXd9OD/bdsiA==]]


Odcinek 5 - 6Dołączona grafika


L: z9bli1zony1ch@sify.com
P: [[==onWVawg1h1k=]]

images/wp.gif


L: obznajomiony67@wp.pl
P: [[==QWsP8bTyZ1HEspZMO0PYzw==]]

L: ekstensyfikacja283@wp.pl
P: [[==lIld/L/VF5wstPgcHGmb1g==]]

images/mailru.jpg


L: os51c91ylatora@mail.ru
P: [[==2k4YSiNKahKimFWCgOPSZQ==]]

images/o2.gif


L: swie2tojansk07ie@o2.pl
P: [[==K5keLnZA1xs=]]

images/gazeta.gif


L: konfisk1aty@gazeta.pl
P: [[==pFaP0PVbCEE=]]

L: int3rod2u3kcja@gazeta.pl
P: [[==WPxK7GCRHthg0AX8LiTTmzFgbD8U2ybY]]
Odcinek 7 - 8Dołączona grafika


L: gr2y6zipi8or0ek@sify.com
P: [[==TqrEe/GiWV8=]]

images/wp.gif


L: stracony660@wp.pl
P: [[==8EYDkOMxuzotfrj4n6a4tw==]]

L: stocznio686@wp.pl
P: [[==ScdoMZ11s5w=]]

images/mailru.jpg


L: zb3ie89raj2acy@mail.ru
P: [[==HNaRlm/XYicU/d1EF0D8gA==]]

L: t9y476ly@mail.ru
P: [[==jkGASeBtitcsV1uZjMXpaw==]]

images/o2.gif


L: m65i3escilo@o2.pl
P: [[==jyg2RiEH3Ao=]]

images/gazeta.gif


L: za33ro4zumialo0sc@gazeta.pl
P: [[==bTck65PVK0guSBgJypzYnQ==]]
Odcinek 9 - 10Dołączona grafika


L: a40niolki@sify.com
P: [[==xllUBIYuvfA=]]

images/wp.gif


L: ochrypnawszy785@wp.pl
P: [[==W3NjjEqNjPHCaT5n0pm3Sw==]]

L: entuzjasta478@wp.pl
P: [[==u3B7DLPLes20eqLFlF8zMA==]]

L: wypitej422@wp.pl
P: [[==H/5CaGJCK4Os4vWUTr6Sig==]]

images/o2.gif


L: p2o5s70es@o2.pl
P: [[==OO4u7pvz+3UY4rJwVyLgZQ==]]

images/gazeta.gif


L: k9ielkowac@gazeta.pl
P: [[==KR2GiN5q8OwnJnbHijBo8EgvtBir7An1]]

L: o69drzuce7ni6em@gazeta.pl
P: [[==NUnbiwAq6cA=]]


Odcinek 11 - 12Dołączona grafika


L: b1r9uno9w3ie@sify.com
P: [[==RC9xkTBqAjQ=]]

images/wp.gif


L: komiksowosc830@wp.pl
P: [[==AV+vsAzlmHqocubWsfNhNg==]]

L: zagrypiwszy531@wp.pl
P: [[==kGnVetclAoX/jPB8wLJsxw==]]

images/o2.gif


L: kad6zid2el@o2.pl
P: [[==fjq1xIfYj5k=]]

images/gazeta.gif


L: 19wyszynk@gazeta.pl
P: [[==5o8ev4FYbYw=]]

L: szy881ld0ow@gazeta.pl
P: [[==vk6GR9CRLAw=]]

images/mailru.jpg


L: len85inie@mail.ru
P: [[==iyuUW/oEmgorF5ltQNISyg==]]
Odcinek 13 - 14images/mailru.jpg


L: nat3ykam@mail.ru
P: [[==R76JUGZ8E9+4mJ9OlXRWRQ==]]

L: na30g1anna@mail.ru
P: [[==syA4XM7fn0lSiQz+1BNeMA==]]

images/wp.gif


L: krztusic933@wp.pl
P: [[==MHJRg11HBtA0u3qspX+t8A==]]

L: odbarwiany328@wp.pl
P: [[==Mvj69DuCZlvZFMIll09xaA==]]

images/o2.gif


L: tam9tej1sz8ej@o2.pl
P: [[==D48c5gmxdKw=]]

images/gazeta.gif


L: is017l8am@gazeta.pl
P: [[==aO3MtT2AerA=]]

L: wspo7min3kow@gazeta.pl
P: [[==h0Rjr0t5Ew3Sk7ZPAp/pmQ==]]

Odcinek 15 - 16images/mailru.jpg


L: rzesz5owskim@mail.ru
P: [[==dPnV9uj8kM3vTBe8uDNmmg==]]

images/wp.gif


L: castrum413@wp.pl
P: [[==IO5GepjNTnzez1Pa3yG2dw==]]

L: odweglony242@wp.pl
P: [[==2CE+RPZkW7MBXocYJSoeBQ==]]

images/o2.gif


L: f3estival@o2.pl
P: [[==Ndiwbnsb/FR8sjMMbHLJPg==]]

images/gazeta.gif


L: 2usil1owano@gazeta.pl
P: [[==qIKCruzH/RE=]]

L: pi5san6ka@gazeta.pl
P: [[==2QUaBJyH7jMiTvyCStORew==]]

L: wi6520zyt@gazeta.pl
P: [[==axzLNZYpukc=]]

Odcinek 17 - 18images/mailru.jpg


L: 1inter1ni8s0ta@mail.ru
P: [[==E6IUfCMUVERSpEGDn0rdTA==]]

images/wp.gif


L: trakcyjny395@wp.pl
P: [[==KEnktL03tQUaRHpnjN01tw==]]

L: dysertacja254@wp.pl
P: [[==2zhk+KACgvqfpVpwaKYdeg==]]

images/o2.gif


L: r3zysz2acych@o2.pl
P: [[==KsVBpQSYMP6glm2itHA+/g==]]

images/gazeta.gif


L: 0sponsorow@gazeta.pl
P: [[==FbDgfKngDDXckyyd+Fy2/g==]]

L: z4a9rab5ianie@gazeta.pl
P: [[==nYaHKdZ0LNpBx3khva4A7g==]]

L: ustr3zega@gazeta.pl
P: [[==iM3Ex4lOhpcRLzu4xShSFA==]]

Odcinek 19 - 20


images/mailru.jpg


L: do3mown8ikow@mail.ru
P: [[==UVj2TmIRNYG5C0PDiUA4EA==]]

images/wp.gif


L: rowninowy662@wp.pl
P: [[==jBw/jYzoCY2fdwwz/XYURA==]]

L: zgasneliscie611@wp.pl
P: [[==D8YbXjc1Ug7c2fXUlkAR4A==]]

images/o2.gif


L: szczytow4an4ie@o2.pl
P: [[==Q0RoNcXU32w=]]

images/gazeta.gif


L: n2ap5i0sanym@gazeta.pl
P: [[==JNHoGwJDE6rQKbSPjdpJmQ==]]

L: 5fasc5yn8acja@gazeta.pl
P: [[==nQpFB1mMycNMPQ5In3/bag==]]

L: 7nfo@gazeta.pl
P: [[==ZaJQk1Us1uSUFlQJc8Hg8Q==]]

Odcinek 21 - 22images/mailru.jpg


L: w639he3re@mail.ru
P: [[==uu1qAdId6VZ2dBqsM8Id0Q==]]

images/wp.gif


L: zabarlozcie746@wp.pl
P: [[==cuQj/vYYhbwGIl9CK1INzw==]]

L: deportowawszy498@wp.pl
P: [[==be5hIQDIt/3CIz0WVziLCA==]]

images/o2.gif


L: wo8k1a8n7da@o2.pl
P: [[==hXRu3he1WEj28Z70fjCVtQ==]]

images/gazeta.gif


L: 9ind8iansk03ie@gazeta.pl
P: [[==3vE+aUIRDO0=]]

L: p5romi4eniot2worcze@gazeta.pl
P: [[==E5MiSIPdzx6BVPWELzjY4g==]]

L: s39pis7k3iem@gazeta.pl
P: [[==eNziQiOkzr4=]]

Odcinek 23 - 24images/mailru.jpg


L: p7a5trzec@mail.ru
P: [[==eoO9XbNO95I=]]

images/wp.gif


L: najbunczuczniejszy497@wp.pl
P: [[==5XAErI6Hl/ouj8hn+Fiieg==]]

L: blyskawica587@wp.pl
P: [[==sooENHhfmQmQRm+KXEigkA==]]

images/o2.gif


L: roz49sa0dne@o2.pl
P: [[==xQ2NuJuSkSI=]]

images/gazeta.gif


L: prz1yklepoujac@gazeta.pl
P: [[==TYlbJdqOjHG8YTGjsN6APw==]]

L: dzi2wka@gazeta.pl
P: [[==SiG9n+NMc+hk6rlyKp9w8Q==]]

L: re46voir@gazeta.pl
P: [[==LnRszJlCMAOiBo4YgH62Pw==]]


Odcinek 25 - 26images/mailru.jpg


L: f85r3om@mail.ru
P: [[==QwQAdZNPLrqF7zSnnMlu0A==]]

images/wp.gif


L: dalszy619@wp.pl
P: [[==XxQ/XS/a/KkC/dXTE/B4mA==]]

L: podzarc232@wp.pl
P: [[==fl3/FEk5viY=]]

images/o2.gif


L: t7ff@o2.pl
P: [[==qJJX2Swt+Mcdt1wyZyl8WQ==]]

images/gazeta.gif


L: otep2iec@gazeta.pl
P: [[==kOLgHzk9tHykM91HJPIJWg==]]

L: z6w8i4zytowal@gazeta.pl
P: [[==+a0WdsWNecZjywLE0a3Eyw==]]

L: u1zyskanym@gazeta.pl
P: [[==Ev+cTDY/QA6mVPeuy147kg==]]


Odcinek 27 - 28images/mailru.jpg


L: 53baran9ka@mail.ru
P: [[==9/xkKpO33uIZ/hVxL3QR6w==]]

images/wp.gif


L: odstanowiony687@wp.pl
P: [[==A/tRKSHq8lHG4xX3hVXZ+Q==]]

L: rozwichrzajacy713@wp.pl
P: [[==WzfI4yxeFDy56NxhmErItQ==]]

images/o2.gif


L: pisz65czec@o2.pl
P: [[==yD+j4FmHRx0FHCgd1dX9rA==]]

images/gazeta.gif


L: pal1li@gazeta.pl
P: [[==tMBKxZ0U9G/g4gh7qvyHvA==]]

L: profi9l9owac@gazeta.pl
P: [[==+BslMJcY/X2HzRmGPOQRPg==]]

L: 3tsman2skiego@gazeta.pl
P: [[==/JBjUTw5DpfA8k7HOvo4mA==]]


Odcinek 29 - 30images/mailru.jpg


L: lo2so6wa62nie@mail.ru
P: [[==tDk7SBUysQM=]]

images/wp.gif


L: naprzeklinawszy386@wp.pl
P: [[==ht1ubG1F0+Wr5IS9jf+naA==]]

L: malarstwo988@wp.pl
P: [[==lVhtcKZWFiDMJ/OZWTYDBA==]]

images/o2.gif


L: nomenk4latura@o2.pl
P: [[==VqCOssowTHEFzZVKN+xIuw==]]

images/gazeta.gif


L: wi7chura@gazeta.pl
P: [[==jMNEIPalS+9H8yqt8B+zCA==]]

L: hrabi1ow8ski@gazeta.pl
P: [[==Zb1YAf+AJTMbDy8Wh2IrOA==]]

L: fo7lia@gazeta.pl
P: [[==IO2paDPvJkMzHmWrXuCcdQqt7rw6SH+v]]
Odcinki 31 - 40

Dołączona grafika


Rozmiar pliku: 3500 MB
Ilość segmentów: 200 ( na odcinek 18 + P2M + sfv)
Rozmiar segmentu: 19.07 MB
Hasło: p2mteam.org
Odcinek 31 - 32


images/gazeta.gif


L: terroryst96ami@gazeta.pl
P: [[==Dls1LE3VTSk8EiCoutSP7Q==]]

L: 7sylwestr9ow93ym@gazeta.pl
P: [[==DEDW80nVV7UnxSZEljoc6A==]]

L: krz5yza@gazeta.pl
P: [[==i8DBgd7/ehk=]]

images/wp.gif


L: zlepiac631@wp.pl
P: [[==HhocEIkYUhcNxInq5tMR+A==]]

L: obarczony401@wp.pl
P: [[==Aw7dZjV/dGvY8CbPW25HGA==]]

images/o2.gif


L: pro7zaic6zna@o2.pl
P: [[==R1HMVZyQgwjYWGpnmlqbZw==]]

images/mailru.jpg


L: ustawod1awcz4ej@mail.ru
P: [[==DisLliKCyAoN3sKeXbyWSA==]]

Odcinek 33 - 34


images/gazeta.gif


L: fonetycz1nego@gazeta.pl
P: [[==8bbBzEwcQ70=]]

L: u82xn@gazeta.pl
P: [[==d0+EIjsqpKU4VX1SCsWARA==]]

images/wp.gif


L: kilkusetlamowy634@wp.pl
P: [[==3xxTthFhmLvwijKMmInklA==]]

L: klasowy739@wp.pl
P: [[==NmS5bQzJqhWmamwXgwzzSQ9pQ2nJ9mXy]]

L: kilkuwydzialowy185@wp.pl
P: [[==szQ41VpJvBImliZL4YERuh0gk3MA73cf]]

images/o2.gif


L: dz7iewi9eciu@o2.pl
P: [[==Nyih5KmSrlnilJbM7p7hiA==]]

images/mailru.jpg


L: d7worzec@mail.ru
P: [[==0ZZ5Tw7cFNQ4VoUbiBxlaQ==]]

Odcinek 35 - 36


images/gazeta.gif


L: l1ib9er3alnie@gazeta.pl
P: [[==UQPp63RLgF4NhFbIiR61qg==]]

L: 4j70zr@gazeta.pl
P: [[==wqCOPkfRgh64bNRlxnSWkA==]]

images/wp.gif


L: odymic720@wp.pl
P: [[==zbdvtjpiu80YkiB5cipcRg==]]

L: zmatowiawszy700@wp.pl
P: [[==vumszjk3X8N4/TNXv5AHMg==]]

L: formalnosc293@wp.pl
P: [[==xwD5SdoQs563Uh5gkBeSCa3YHhAE56PI]]

images/o2.gif


L: pr4zewod5n3ic3zacy@o2.pl
P: [[==qfAyEIUIBAZIFvJDAbsL6Q==]]

images/mailru.jpg


L: ku3l0tura8lny@mail.ru
P: [[==xU+/1dqnF52PST7fDZbpPg==]]

Odcinek 37 - 38


images/gazeta.gif


L: rownoksztalt1nosc@gazeta.pl
P: [[==YASHTUPhBIKEJKFS7sPaFA==]]

L: r4e4szt2ami@gazeta.pl
P: [[==Jx/ZyIucxEDILcU3DgLIAw==]]

images/wp.gif


L: ocucany38@wp.pl
P: [[==YFH83GDQZFXfyVjeFhhUXQ==]]

L: wtaczany952@wp.pl
P: [[==Xdj82OojPMB6peGI72hdew==]]

L: wypitek123@wp.pl
P: [[==8iuGU3EFLviMtSxiaCq/xw==]]

images/o2.gif


L: zakonc0z67e6nia@o2.pl
P: [[==nGS+KM11SUy4xUMiC2hChw==]]

images/mailru.jpg


L: fr3a1terniz64owac@mail.ru
P: [[==83+pVJjUQK8=]]

Odcinek 39 - 40


images/gazeta.gif


L: elitar2ny@gazeta.pl
P: [[==S7XWC8Kja4B39WUrun2cLCrfDScBiyJz]]

L: 1w3e2zyk@gazeta.pl
P: [[==rdfFqU1uhTn0WSBg+4e5PA==]]

images/wp.gif


L: irackojezyczny740@wp.pl
P: [[==JZ8+5Ti+wAQAEu3N/h/UMA==]]

L: bonujacy165@wp.pl
P: [[==vrROoazXt7PIohnNFoi/mQ==]]

L: alogicznosc541@wp.pl
P: [[==fSiyhu3M8eoAR0tebVfGvw==]]

images/o2.gif


L: ka3fars64ki@o2.pl
P: [[==KzwWwQkllks=]]

images/mailru.jpg


L: n7ap4ew4no@mail.ru
P: [[==BoyRjXCBE/g=]]->Upload z dodatkowymi kontami Only For TeaM<-


Sprawdzone i zaakceptowane przez: Troll & cinek18 & MedicMan
Dołączona grafikaDołączona grafika
wszystko :ok3:


#2 Gość_sudi_*

Gość_sudi_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 28 marzec 2010 - 16:17

Bardzo dobra Wrzutka , czy będzie dalsza część przygód Cejrowskiego

#3 luQi

luQi

  Palladyn

 • Legenda
 • 524 postów
 • 13218 wypitych wypitych piw
 • Płeć:Mężczyzna
 • Upload:143 739 MB

Napisano 28 marzec 2010 - 16:41

Bardzo dobra Wrzutka , czy będzie dalsza część przygód Cejrowskiego

Będą wszystkie 92 odcinki.

#4 Gość_sudi_*

Gość_sudi_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 28 marzec 2010 - 18:15

Dzięki za Informacje , czekam na następne odcinki

#5 Gość_sudi_*

Gość_sudi_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 03 kwiecień 2010 - 15:15

Kiedy mniej więcej będą kolejne Odcinki

#6 Gość_liseczek_*

Gość_liseczek_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 03 kwiecień 2010 - 16:46

Kiedy mniej więcej będą kolejne Odcinkikiedy uploader zaupie to chyba proste ;) i nie pisz posta pod postem, brzydki nawyk...

#7 Gość_sudi_*

Gość_sudi_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 07 kwiecień 2010 - 04:19

Dzięki za dalsze odcinki

#8 Gość_rury_*

Gość_rury_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 07 kwiecień 2010 - 22:02

dzięki!

mam pytanko, czy można to pobierac czyms innym niz Mail Resenderem.
Chodzi mi o program w ktorym mozna kolejowac pobieranie, zapodaje kilka odcinkow na noc i rano sa gotowe. :-)

#9 Gość_darkhulk_*

Gość_darkhulk_*
 • Gość
 • wypitych wypitych piw

Napisano 12 maj 2010 - 14:02

Witam

Nie wiem czy u mnie nie działa w progrmie logowanie się, gdyż pokazuje że niema plików nigdzie.

#10 ArmagedoN

ArmagedoN

  Krejzol P2M

 • Legenda
 • 7249 postów
 • 32291 wypitych wypitych piw
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 maj 2010 - 14:24

Witam

Nie wiem czy u mnie nie działa w progrmie logowanie się, gdyż pokazuje że niema plików nigdzie.Mail Resender 2.17.011 + patch 1.7 = bez problemu zalogowałem się na eta1p40ie@o2.pl

Metoda: HTTP
Serwer: o2

Jak zalogować na skrzynki ?

Ściągnąłeś, działa? Podziękuj uploaderowi klikając w: Dołączona grafika - to najlepsza motywacja do dalszej pracy!
Jeśli chcesz dołączyć do naszego TeaMu zapraszam do działu: Rekrutacja, lub jeśli chcesz
i możesz wspomóż forum zapraszam tutaj: Pomoc dla Forum
Zanim zapytasz o napisy sprawdź: Napiprojekt.

przyjmuje zamówienia na konta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkownicy, 0 goście, 0 anonimowi użytkownicy